Hamam Mermerleri

Geleneksel Türk hamamlarında kullanılan zemin malzemesi mermerdir. Hamam mermerleri, motifleri ve özgün tasarımlarıyla kullanıcılara kültürü birebir yaşatmaktadır. Herkese hitap eden ürünler canlı ve hareketli desenleri ile kullanıma uygun yapıdadır. Modern bir çizgide bir bütün yakalamak zeminin verdiği görüntüyle ilgilidir. Hamama girildiğinde zemin ve tavan bütünlüğü son derece önemlidir. Bu noktada seçilen mermerler direkt olarak yapının şeklini belirleyecektir. Önemli olan diğer bir husus montajı ve kurulumunun kolay olmasıdır.

Sıralama:

Hamam Mermeri Marmara Grisi

Fiyatı Sorunuz

Kemal Paşa Hamam Mermeri

Fiyatı Sorunuz

Hamam Mermeri Muğla Beyazı

Fiyatı Sorunuz

 

 

Hamam mermerlerini seçerken Türk Hamam geleneğini yansıtmasına mutlaka dikkat edilmelidir. Özellikle bu çizgiye uygun tasarımlar mevcuttur. Örneğin; Kemal Paşa Hamam Mermeri ile yer zemini forma son derece uygun olur. Renk seçenekleri ile isteğe bağlı olarak bej ya da beyaz gibi seçimler yapmak mümkün hale gelmektedir. Ürün ekonomik ve uzun süreli kullanıma uygundur. Sıcak su kaynaklı kırılma, çatlama gibi problemlere yol açmaz. M2 alana uygun biçimde ayarlanabilir ve motiflerinde kaymalar meydana gelmez.

 

Bir diğer hamam mermeri Marmara Grisi’dir. Uygun yapısı ile zemine uygundur. Grimsi yapısı siyah damarlıdır ve uzun ömürlüdür. Son olarak hamam mermerleri arasında fazlaca tercih edilen Hamam Mermeri Muğla Beyazı’ndan bahsedebiliriz. Etkili görüntüsü ile alan zeminini beyaz tondan çıkararak griye çevirir. Ekonomik ve modern yapılı ürün son derece etkili görüntüye sahiptir.

Etkili renk seçenekleri ile mermerler hamam mimarisini göz dolduracak şekilde tasarlar. Geleneksel motiflere ev sahipliği yapan hamam mermerleri ile sonuç her zaman göz kamaştırıcı olmuştur.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.