Havuz Ayak Dezenfeksiyonu

Yaz ayı gelip, bunaltan sıcaklar artınca insanlarımız rahatlamak için havuzlara akın etmektedir. Durum böyle olunca havuzların hijyeni oldukça önem arz etmektedir çünkü sıcakların artması ile birlikte mikrop ve bakteriler çok daha hızlı üremekte, bu durum başta çocuklar olmak üzere havuzu kullanacak herkesin sağlığını tehdit etmektedir. Havuzların klorlanması kadar havuz ayak dezenfeksiyonu da çok önemlidir.

İnsanların ayaklarında bulunan mantar, mikroorganizmalardan korunmak için ortak kullanıma açık havuza girmeye hazırlanan herkesin ayak havuzunda ayak dezenfeksiyonunu yaparak havuza girmeleri gerekmektedir

Sıralama:

Havuz Ayak Dezenfektanı - 25 lt.
%35İndirim
414.17TL
639.16TL
 

 

Her işin başı sağlık olduğundan insanlar, hayatının her karesinde temizliklerine dikkat ederek kendilerini hastalılardan korumaya çalışmaktadır. Tabi bazı durumlarda sadece sizin dikkatli olmamanız yeterli olmaz iletişim halinde olduğunuz diğer kişilerin de hassas davranmaları gerekir.

Havuz ayak dezenfeksiyonu da aynen böyledir, havuz yetkililerinin ayak havuzunu diğer insanların ayaklarından geçebilecek rahatsızlıklara karşı ayak dezenfektanları ile kullanıma hazır hale getirmeleri gerekmektedir.

Sıvı formatta olup insan metabolizması ile uyumlu QAC bazlı dezenfektan ve deiyonize su içeren ayak dezenfektanı otel ve tatil köyü havuzlarında kullanıma uygun olarak üretilmiştir.

Genellikle 10 kg’lık bidonlarda satışa sunulan dezenfektanlar, ayak havuzlarında başlangıçta 100 m3 suya 1 kg dökülerek, sonra %2-%4 oranında seyreltilerek ortalama 10 kg suya 1 veya 2 kg dökülerek uygulanmalıdır. Hazırlanan bu çözeltinin ayak havuzlarında, günde iki defa değiştirilerek kullanılması gerekmektedir.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.