Havuz Parlatıcıları

Havuz suyu çok fazla kullanıldığı için birçok dış etkiye maruz kalmaktadır. Suyun biyolojik yapısı, fiziksel ve kimyasal bileşenleri suyu harici olarak da etkiler. Bunun yanında kullanım sıklığı ve suyun içinde üreyen mikroorganizmaların da varlığı nedeni ile su canlılığını, sağlığını kaybedebilir. Suyun devamlı olarak temizlenmesi, düzenli bakımının yapılması gerekmektedir. Toz partiküllerinin yeterince temizlenememesi durumu sudaki canlı ve berrak görünümü ortadan kaldırır. Havuzlarda biriken bu maddeleri temizlemenin ötesinde suyun daha canlı görünmesine ihtiyaç vardır. Bu nedenle havuz sularının kaybettiği parlaklığı havuz parlatıcıları ile yeniden kazandırmak mümkündür.

Sıralama:

 

 

Kir yükünden kurtulmak ve biriken partiküllerin toplanmasına imkan sağlamak için tercih edilebilecek etkili ürünler havuz parlatıcıları olarak belirtilmektedir. Havuz suyunda kullanılan parlatıcılar ile kir kütleleri filtrelerden rahatlıkla süzülür ve havuzdan çıkarılır. Kullanılan havuz parlatıcıları suya canlılık, renk ve berraklık kazandırır. Sağlıklı ve kaliteli bakım için tercih edilmesi son derece uygun olan parlatıcılardan bahsetmek gerekirse:

 

Havuz Parlatıcı Berraklaştırıcı 10 Lt. : Etkili ürün havuz suyunun canlı ve dinamik olmasına imkan tanır. Kimyasal içeriği son derece etkilidir. Partiküllerin filtrede tutulmasına yardımcı olur. Havuzun dibinin net bir şekilde görünmesine ve suyun renginin canlı olmasına yardımcı olur.

Havuz Suyu Berraklaştırıcısı 20 lt. : Canlı ve berrak bir su görünümüne destek olur. Kaliteli ve ekonomik içerikli ürün ile suda bulunan ve toplanamayan maddelerin filtrelenmesine yardımcı olur. Sağlıklı su yapısına kavuşulması noktasında destek sunan etkili bir üründür.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.