Havuz Yüzey Temizleyici

Otellerde, tatil köylerinde ve pek çok evde, yaz aylarında hoş bir serinlik ve ferahlık için havuz mevcuttur. Havuzlar ortak kullanım alanı olduğu ve sıcak havalarda mikroplar daha hızlı yayıldığı için bu alanlarda hastalıklar bir kişiden diğerine daha çabuk geçmektedir. Hem kullananların sağlığı hem de hoş bir görüntü için havuzların temizliği ve bakımı düzenli olarak yapılmalıdır.

Tabi havuz temizliği yaparken insan sağlığına zarar vermeyecek ürün kullanmaya özen gösterilmeli, havuzda yapılacak tahliller sonrasında uygun maddelerle temizlik yapılmalıdır. Havuzun mermer ve beton dışındaki seramik, cam ve metal yüzeyinde ve yürüme alanında oluşan kir, kireç, madde ve mineral kalıntılarını temizlemek için havuz yüzey temizleyici kullanılmalıdır.

Sıralama:

Havuz Yüzey temizleyici 25 lt
%35İndirim
440.57TL
679.90TL
Havuz Derz Temizleyici 10 lt
%35İndirim
185.24TL
285.87TL
 

 

Yumuşak organik esaslı asit içeren havuz yüzey temizleyici , yüzme havuzları, masaj havuzları, şok havuzları ve süs havuzlarında kirliliğin miktarına göre kullanılmalıdır. Kullanılacak olan yüzey temizleyicinin insan sağlığına zarar vermemesi için Sağlık Bakanlığı onaylı olmasına dikkat edilmelidir.

Ayrıca içeriğinde havuzun yüzeyindeki derzlerin zarar görmesini engelleyecek inhibitörlerin olmasına özen gösterilmelidir. Havuz yüzey temizleyicinin bileşenlerinde var olan asitten dolayı başka bir madde ile karıştırılmamalı şayet kimyasal ekleme yapmak gerekiyorsa bu konuda uzman birine danışılmalıdır.

Yüzey temizliği için, öncelikle havuzun suyu boşaltılmalı, yüzey temizleyici bir fırça yardımı ile güzelce uygulandıktan sonra bol su ile durulanmalı, kirler çıkmazsa bu işlem birkaç defa tekrarlanarak temizlik sağlanmalıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.