Manuel Kumanda Panosu

Sauna sisteminin tüm parçaları önemlidir. Saunanın en önemli parçası sauna sobalarını kontrol eden pano olmaktadır. Bu panonun sauna kabini ile uygun kw’ da olması gerekir aksi takdirde yeterli verimin alınması imkansızdır. Bu pano manüel ve dijital olarak farklı iki modelden oluşur.Rakam olarak aralarında fazla bir fark olmamasına rağmen Manuel Kumanda Panosu  olarak sıkça tercih edilmektedir. Sauna sobalarının kontrolünü sağlayan bu paneller manuel olarak açılıp kapatılma özelliğine sahiptirler. Ayrıca sauna içerisindeki mekanı aydınlatma anahtarı bulunmaktadır. Termostat düğmesi ve ısı ayarı 40°-110° arasında ayarlanabilmektedir.

Sıralama:

 

 

Manuel Kumanda Panosu ürünlerin, kumanda panosu dijital olan ürünler gibi kabin içerisinde kullanımı uygun olmamaktadır. Panelin kabin dışarısına bağlı olması gerekmektedir. Yapı itibari ile kullanımı kolay olmaktadır. Saunanın beyni olarak da adlandırılan sauna ısıtıcıları, sauna sisteminin en önemli parçası olmaktadır.

Manuel panoda bulunan otomatik limit kontrol düzeneği, ısıtıcının ulaşabileceği maksimum ısıya çıkmasını engelleyen ekstra bir güvenlik olmaktadır. Eğer kabin içerisindeki ısı en üst seviyeye ulaşırsa, sensörde bulunan yedek bağlantı elemanı gücü otomatik olarak kesip, ısı normal seviyeye geldiği zaman kendiliğinden otomatik olarak kontrol konumuna döner.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.