Sauna güç kontrolü paneli

İdeal olarak üretilen bir saunada dikkat edilecek hususların başında emniyet gelmektedir. Ardından saunanın, dayanıklı, kullanışlı, göze hitap edecek şekilde, ekonomik ve dinlendirici olması gerekmektedir. Sauna ısıtıcısının seçim kriterlerinin arasında saunayı kullanacak kişiler gelmektedir. Çünkü evde kullanılan sauna ısıtıcıları, sadece kullanılacağı zaman devreye girmektedir.

Sosyal ortamlarda, umuma açık olan ısıtıcılar ise sürekli çalışır pozisyonda olmaktadır. Bu yüzden evde kullanılanla, dışarıda kullanılan saunalar farklı performans ve teknik özelliğe sahip olmalıdır.

Sıralama:

Sauna Güç Kontrol Paneli 15-30 kw
%25İndirim
1,632.56TL
2,171.29TL
 

Sauna içerisinde bulunan iç hacim sauna ısıtıcısının hangi güçte olacağını belirler. Sauna ısıtıcısındaki en önemli detaylardan biri ise; ısıtıcıdaki rezistansların kaliteli olmasıdır. Çünkü kalite rezistansa sahip olan ısıtıcılar metalde oluşabilecek ısı farklılıkları sebebi ile deformasyona dayanabilmektedir. Sauna güç kontrolü paneli ise dışarıdan kumandalı olarak tasarlanan sauna sobalarının kontrolü için tasarlanmıştır.

Sauna ısıtıcısının kapıya yakın olarak seçilmesi önemlidir. Konutlarda bulunan saunaların ısıtıcıları tamamen keyfe göre, üzerinde kumandalı ya da sauna dışında harici kontrol paneli ile kumanda edilebilir özellikte olabilir.

Ama sosyal mekanlarda bulunan sauna ısıtıcılarının kesinlikle harici kontrol paneli ile kumanda edilir şekilde olması gerekmektedir. Bunun yanında belirli güçte olan ısıtıcılar için ayrı olarak güç kontrol cihazına da ihtiyaç olabilir.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.