Sauna Lambrileri

Sauna lambrileri sauna tavan ve duvar kaplamasında kullanılırken önemle dikkat edilmesi gereken bir noktadır; zira yanlış sauna lambrileri seçimi saunada olası ısı kaybını engelleyemeyecek saunanın en temel özelliği olan sıcaklığı sağlayamayacaktır. Sauna tavan ve duvar kaplamalarında tercih edilecek lambrilerin özelliklerine bakıldığında; bu lambrilerin ham, fırınlanmış, budaksız ve reçine kusmayan ağaç cinslerinden tercih edilmesi gerekmektedir.

Özellikle Finlandiya Çamı ve Fin Lambri sauna tavan ve duvar kaplamalarında kullanılmak için birebirdir.

Sıralama:

Sauna Lambirileri Apachi

Fiyatı Sorunuz

Budaksız Sauna Lambirisi - Fin

Fiyatı Sorunuz

 

 

Budaksız sauna lambrisi-Fin; özellikle Kuzey, başka bir ifadeyle İskandinav ülkelerinde yetişmekte ve saunalarda duvar kaplaması amacıyla kullanılan bir üründür.  Budaksız sauna lambrisi-Fin soğuk iklim koşullarında yetiştiğinden dirençli bir yapısı mevcuttur ve bu lambrilerde kesinlikle budak bulunmaz, aynı zamanda budaksız sauna lambrisinin yüzeyi reçine kusmaz.

 

Budaksız sauna lambrileri herhangi bir kimyasal işlemden geçmediğinden uzun ömürlü ve doğaldır, bu özelliği nedeniyle kimyasal işlemden geçmiş diğer lambriler sağlık açısından saunalarda çok riskliyken bu lambriler tam aksine sağlığa zararlı buhar oluşturmayacaktır. 

 

Diğer bir sauna lambrisi olan Sauna lambrisi Apachi ise; özellikle yumuşak bir yüzeye sahip olması nedeniyle saunalarda yaygın olarak kullanılmakta, yumuşak dokusu sayesinde ısıyı kesinlikle yüzeyinde barındırmamaktadır.

Bunların yanı sıra; herhangi bir kimyasal işlemden geçmediğinden hem uzun ömürlü ve doğaldır hem de sağlığa zararlı buhar oluşturmamaktadır, aynı zamanda budaksız ve düz damar dokulu olup yüzeye reçine kusmaz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.