Sıvı ve Haplı Test Kitleri

Yazlıklar ve günümüz modern evlerinin vazgeçilmezi haline gelen havuzların bakımı, sağlığımız açısından çok önemlidir. Sıvı ve haplı test kitleri, havuz bakımında kullanabileceğiniz en basit ve kolay kontrol malzemeleridir. Sıvı veya haplı test kitlerinde, reagent denilen kimyasal ayraçlar kullanılarak, klor ve pH ölçümü yapılır.

Sıralama:

Havuz Kiti Sıvısı - Ph Red
%35İndirim
17.04TL
26.32TL
Test Kiti Sıvısı - CL
%35İndirim
17.04TL
26.32TL
Test kiti hapı -pH
%35İndirim
14.66TL
22.60TL
Havuz Test Hapları CL DPD3
%35İndirim
14.66TL
22.60TL
Havuz Test Kiti - Haplı
%35İndirim
59.36TL
91.61TL
 

 

Sıvı ve haplı test kitleri piyasada pek çok marka ile satıştadır. Sürekli kullanım için güvenilir bir marka tercih edilmelidir. Kitler için yedek ayraçlar, farklı markalardan alındığında test sonuçlarında farklılıklar yaratabilmektedir. Bu yüzden sürekli aynı marka kullanılmalıdır. Kullanımda daha çok haplı kitler tercih edilmelidir. Zira sıvı test kitlerinin raf ömrü 1 yıldır ve bu sürede kullanmadığınız ayraçlar atılmalıdır. Haplı kitlerde ise raf ömrü 5 ila 10 yıl arasında değişmektedir.

Genellikle ithal olan kitler piyasada çok farklı fiyatlardan satılmaktadır. Bu konuda kullanılacak markanın fiyatları, farklı sitelerden araştırılarak karşılaştırılmalıdır. Kit kullanımı ile havuz suyunun değerleri öğrenildikten sonra suyun şartlandırılması çalışmalarına geçilmeli, bundan sonraki çalışmalar için profesyonel ekiplerden yardım alınmalıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.