Buhar Odası Ekipmanları

 

Günlük hayatınızda ve iş hayatınızda fazlasıyla yoruluyorsanız ve yorgunluğunuzu atmak için evinizin uygun bir bölümüne buhar odası dizayn etmek istiyorsanız bizler firma olarak ihtiyacınız olan buhar odası ekipmanları ile size kaliteli ve özgün bir hizmet sunmaktayız. Buhar odası için ihtiyaç duyacağınız tüm ekipmanları sizler için düşünerek uygun fiyat  ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile sizlere sunarak sektörde kaliteli ve güvenilir e-ticaret sitesi olarak hizmetlerimizi hızla geliştirerek yürütmeye devam ediyoruz. Buhar odası ekipmanları arasında kapıda yer alıyor. Kapının kolay bir şekilde açılması önem taşır.

Sıralama:

Buhar Çıkış Ağzı
%25İndirim
556.71TL
740.41TL
 

Yoğun Buhar Çıkışı İle Anın Keyfini Çıkarın

 

Buhar odanızda ihtiyacınız olan ve olmazsa olmayan buhar odası ekipmanları başında buhar çıkış ağzı gelmektedir. Buhar odası jeneratörü ile birlikte organize bir şekilde çalışan buhar çıkış ağzı, buharın çıkışını sağlayarak ortama yayılmasına ortam hazırlamaktadır. İsteğe bağlı olarak ayarlanabilen ve ortamın büyüklüğüne göre buhar çıkış oranını denetleyen buhar çıkış ağzı sayesinde buhar odası kısa sürede buhar ile kaplanarak ısınmaktadır. Böylece sizin yapmanız gereken tek şey ise; buhar çıkış ağzından çıkan buhar ile bulunduğunuz anın ve rahatlığın keyfini çıkarmaktır. Buhar odası ekipmanları özel tasarıma sahip ürünlerden oluşur.

 

Garanti Kapsamında ve Güvenli Ürünler

 

Buhar odası Ürünleri arasında önemi büyük olan buhar çıkış ağzı kullanıcı kullanım hataları dışında üründen kaynaklanan sorunlar dahilinde iki yıl üretici firmanın garantisi altında olan ürün olmakla birlikte aynı zamanda ürün ile birlikte sizlere tüm  kullanım kılavuzu da gelmektedir.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.