Buhar Odası Kapısı

 

Buhar odası diğer alanlara göre daha fazla itina gösterilmesi gereken bir alan olmakla birlikte daha teferruatlı ve ayrıntılı bir alandır. Buhar odası ekipmanlarından birisi de buhar odası kapıları olmaktadır. Buhar odanızın kullanışlı ve uygun bir ortam haline gelebilmesi için kullanılan kapılar da odanızın kullanılabilirliği ve verimliliği açısından en önemli ekipmanların başında gelmektedir. Buhar odasında kapı mekanizmanın sağlam ve kullanışlı olmaması demek buhar odasının da kullanılabilirliğinin azalması demektir.

Sıralama:

Buhar Odası Kapı Tutamağı
%35İndirim
389.81TL
601.56TL
Buhar Odası Kapısı - 207 x 89 x 6,5 cm
%35İndirim
4,385.37TL
6,767.55TL
Buhar Odası Kapısı - 185 x 78 x 6,5 cm
%35İndirim
4,068.65TL
6,278.78TL
 

Buhar Kaçağını Önler, Yoğun Buhar Ortamı Sağlar

 

Buhar odası kapıları evlerde ve ofislerde kullanılan kapı modellerine kıyasla daha kapsamlı, daha kullanışlı ve aynı zamanda daha ayrıntılı modeller olmaktadır. Buhar odası kapıları, normal kapılara oranlara içerideki buharlı havayı dışarı çıkartmadığı gibi dışarıdaki soğuk havayı da içeri almayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede kapı arasında bulunan fitiller hava giriş çıkışını engelleyerek buhar odanızdaki buharlı havanın içeride hapsedilmesini sağlamaktadır. Her kapı ölçüsüne göre güvenli e-ticaret sitemizde farklı ebatlarda buhar odası kapı modelleri mevcut olmaktadır. Kapı kirişinizin ölçülerine uygun olarak 207x89x6,5 ölçülerinde ya da 185x78x6,5 ölçülerindeki kapı modellerimiz sizin için hem uygun ölçülerde olurken hem de buhar odanızın işlevsel olmasını sağlayan ürün olacaktır. Buhar odası kapıları buharı içeride hapseder dışarı çıkmasını önler.

Kalite standartları çerçevesinde sizlere güvenli bir e-ticaret alışverişi sunan firmamız, 2.000 TL üzerindeki alışverişlerinde kargo ücretlerini de ödemektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsediğimiz bu süreçte buhar odası kapıları alışverişlerinizde de kargo ücretini biz ödemekteyiz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.