Cam Mentese ve Kilitler

Sauna vücuda bir çok faydası bulunan, vücut sıcaklığını arttırarak ısıtma işlemi yapan; zayıflama, temizlik, deri üzerindeki toksinleri temizlemek, zararlı kimyasalları terleme yoluyla dışarı atmak ve stresi azaltıp ruh halini iyileştirmek gibi yararlar sağlayan bir işlemdir.

Saunanın sağlığa faydaları saunayı fazlaca tercih edilen bir işlem haline getirmektedir. Bu sebeple de bir çok sauna ve spa merkezi bu işlemi gerçekleştirmektedir.

Sıralama:

Sauna Cam Kapı Kilidi
%35İndirim
331.34TL
511.33TL
Sauna Cam Kapı Menteşesi
%35İndirim
190.03TL
293.26TL
 

 

Sauna ve spa merkezlerinde bir çok ekipmana ihtiyaç duyulmaktadır. Sauna sobası, sauna kapıları, ısı izolasyonları, aydınlatma, güç kontrol paneli, dijital – manuel kumanda panosu, küvetler, sauna esansı, sauna lambrileri ile cam menteşe ve kilit gibi ekipmanlar sauna ve spa merkezlerinde bulunması gereken malzemelerdir.

Cam kapı menteşesi gayet ekonomik ve kurulumu da kolay olan genellikle lüks krom kaplama şeklinde üretilen ekipmandır. Krom kaplama olması sayesinde uzun ömürlü kullanılabilmektedir. Bu menteşelerin tutungaç aralarında bulunan contalar camın çizilme riskini ortadan kaldırmaktadır. Cam kapılara takılan menteşeler kapıya estetik bir görünüm sağlamaktadır ve kapılara uyum sağlayan yapıdadır.

Sauna ve spa merkezleri için gerekli cam kapı kilitleri de lüks krom kaplama olmakla birlikte şık görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Mıknatıslı yapısıyla kapıyı zorlama olmadan açma ve kapatmaya yardımcı olmaktadır. Kurulumu kolay ve ekonomik olarak uygundur. Uzun ömürlü kullanım sağlayan cam kapı kilitleri, cam kapılarda kullanıma uygun yapıdadır.  

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.