Dijital Kumanda panosu

Sauna, diğer bir deyimle sıcak hava banyosu, ahşap kaplamalar ile tasarlanmış olup sıcaklığı yüksek seviyelerde tutan, kullanım konforu olan odalar olmaktadır.Ter banyosu olan saunaların ideal sıcaklığı 80- 95 derece arasında olmalıdır. Bu sıcaklığı korumak için ise sauna taşları üzerine su döküp nem arttırılır böylelikle sıcaklık hissinin artması sağlanır.Sauna sobalarını kontrol etmeye yarayan bu ünitenin sauna için yeterli olması önemlidir. Aksi halde yeterli ısıya ulaşılamaz.

Dijital Kumanda panosu ve kumanda panosu manuel olarak farklı iki çeşidi bulunmaktadır. Farklı ölçüdeki saunaların, kumanda panolarının kw ‘ları da farklı olmaktadır.

Sıralama:

Sauna Dijital Kumanda Panosu 18-30 Kw
%25İndirim
876.65TL
1,165.94TL
Kumanda Panosu / Dijital 10,5 - 15 Kw
%25İndirim
1,041.00TL
1,384.55TL
Dijital Sauna Kumanda Panosu 3-9 Kw
%25İndirim
986.20TL
1,311.64TL
 

 

Dijital Kumanda panosu ürünlerinin özelikleri ise sauna dışarısından denetim imkanı sağlar. Açma, kapama ve zamanlayıcı özelliği vardır. Ayrıca aydınlatma elemanlarının kontrolü pano üzerindeki düğme ile sağlanır. Dijital kumanda düğmeleri kolay okunur. Sauna sobalarını kumanda etmek için üretilen dijital panoların sauna kabininin içerisine değil dışarısına monte edilmesi gerekmektedir.

Dijital ekran sayesinde kullanım kolaylığı sağlanır. Ekranın dijital olması sebebi ile kabinin mevcut sıcaklığı görülebilmektedir. Genel olarak basit bir yapısı olduğu için kullanımı kolay olmaktadır. Bu ürünler genellikle 12 saat kesintisiz çalışabilme özelliğine sahiptir. Sıcaklık ayarı genellikle 40°C ile 110°C arasında ayarlanabilmekte ve dijital ekran 125°C ye kadar sıcaklığı gösterebilmektedir.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.