Sauna Aydınlatması

Sauna aydınlatması saunalarda tercih edilirken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biridir, zira bir sauna içerisindeki aydınlatma özellikle gözü rahatsız etmeyecek bir biçimde, ahşap ızgaralı veya örtülü bunun yanı sıra saunanın içerisindeki ısı düşünüldüğünde en az 150 dereceye dayanıklı olmalıdır.

Sauna aydınlatmasının ısıdan direkt olarak etkilenmemesi için aydınlatmanın muhakkak sauna ısıtıcısı ile aynı düşey eksene olmamasına dikkat edilmelidir. Sauna aydınlatması saunanın estetiği açısından çok önemli bir hizmet vermektedir.

Sıralama:

Sauna Aydınlatma Armatürü
%35İndirim
194.91TL
300.78TL
Sauna Apliği
%35İndirim
155.92TL
240.62TL
 

 

Sauna aydınlatma armatürü; sıcaklıktan etkilenmeyen özelliğinden dolayı saunalarda rahatlıkla tercih edilebilecek bir üründür. Sauna aydınlatma armatürünün montajı çok kolay olup aynı zamanda çok ekonomiktir; zira bu özelliği nedeniyle saunaların aydınlatılmasında yaygın olarak tercih edilmektedir.

Bunların yanı sıra sauna aydınlatma armatürünün içerisindeki ampül rengini istediğiniz bir renkle değiştirme olanağınız da vardır.

 

Sauna armütürü ahşap ızgaralı ve örtülü bir biçimde monte edilmeye uygun olduğundan saunanın estetiği açısından çok önemlidir. Diğer bir sauna aydınlatması olan sauna apliği ise; sauna aydınlatmalarının önüne konulabilmek için dekoratif olarak tasarlanmış bir üründür ve aralıklı çıta yapısından dolayı loş bir görünüm vererek saunanın estetiği açısından önemli bir rol oynar.

 

Bunların yanı sıra Sauna apliği kurulum gerektirmeyen ve çok ekonomik olan bir ürün olması sebebiyle ve özellikle de sauna aydınlatmasının estetiğine katkılarından dolayı yaygın olarak tercih edilen bir üründür.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.