Sauna Kapıları

Sauna temizlik ve zayıflamaya katkıda bulunan ‘sauna sobası’ olarak adlandırılan bir aparat yardımıyla ısıtılarak vücutta sıcaklığı arttırıp vücudu terlemeye teşvik eden işlevdir. Saunalarda ısıtma en önemli olgu olurken ısı kaybına yol açmayacak önlemler almak gerekmektedir. Bu nedenle de sauna ve spa merkezlerinde ısı kaybını önlemeye yarayan sauna kapıları cam veya ahşap yapıda olmaktadır.

Ahşap yapıda olan kapıların kurulumu kolayca sağlanırken ortasına isteğe bağlı olarak normal veya buzlu cam koyulabilmektedir. Cam kapıların da kurulumu gayet kolaydır ve bu kapılar temperlenmiş camdan yapıldığı için yüksek dayanıklığa sahiptir. Bu kapıların sade, buzlu ve çeşitli renk seçenekleri de mevcuttur.

Sıralama:

Sauna Kapı Tutamağı
%35İndirim
311.85TL
481.25TL
Sauna Cam Kapı  207,5 x 89 x 5
%35İndirim
1,885.71TL
2,910.05TL
Cam Sauna Kapısı 185x80x5
%35İndirim
1,749.28TL
2,699.50TL
Sauna Kapısı
%35İndirim
1,247.39TL
1,924.99TL
 

 

Basit dizaynlı sauna kapıları büyük enerji kaybına ve sauna malzemesinde aşınmış ahşaplar gibi zararlara yol açarken, kaliteli ahşap ve temperlenmiş camdan üretilen kapılar uzun ömürlü olmaktadır.

 

Sauna kapıları kolaylıkla sağ-sol ve iç-dış olarak montaj edilebilmektedir. Temperlenmiş camdan üretilen sauna kapıları genel olarak ahşap çerçeveli olmaktadır.

 

Sauna kapılarının kapı tutamakları elde kayma yapmaması için genellikle ahşap yapıda olmaktadır. Ahşap yapısıyla uzun süreli kullanım sağlayan bu tutamaklar set halinde bulunmaktadır.

 

Ayrıca ahşap görünümüyle kapılara estetik katarak şık bir görüntü sağlamaktadır. Sauna kapılarını tutmak için tasarlanan ahşap tutamak setleri de beş dakikalık bir kurulumla kullanıma hazır hale gelmektedir.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.