Buhar Odası Strafor Oturma Grubu

 

Buhar odası sizin için dinlenebileceğiniz, hayatın tüm yorgunluğunu atabileceğiniz dolayısıyla da konforuyla sizi kendisine hayran bırakan bir alan olmalıdır. Dolayısıyla da buhar teşkilatının yanı sıra buhar odasının vazgeçilmez ve mutlaka olması gereken bir parçası da buhar odası strafor oturma grubu olmaktadır. Buhar odasında kullanılan oturma grubu ne kadar rahat ve konforlu olur ise dinlenme ve yorgunluğunuzu atma oranınız da o kadar yüksek oranda olacaktır. Strafor oturma grubu seçiminde uzun süreli kullanım sağlanacak bir model seçimi yapılmalıdır.

Sıralama:

Buhar Odası Oturma Grubu
%24İndirim
568.00TL
750.00TL
 

Buhar Odanızda Oturma Konforunuz Bizden

 

Uzun yıllardır e-ticaret sitesi olarak uzun soluklu bir şekilde sizlere kaliteli, güvenli ve müşteri memnuniyeti garantili hizmet vermekteyiz. Buhar odası kapsamında ihtiyacınız olacak ekipmanların yanı sıra sizlere konforu ayağınıza getirecek strafor oturma grubu satışımız da bulunmaktadır. Buhara dayanıklı üretim malzemesinin yanı sıra aynı zamanda ergonomik tasarımı ile rahatlığı ile birlikte şıklığı da ayağınıza getiren, buhar odasında yaşadığınız anların keyfini doyasıya çıkartmanızı sağlayacaktır. Isıya, buhara ve suya karşı %100 dayanıklı ve korumalı olan strafor oturma grubu, köşe koltuk modelinde köşeli olarak geniş bir oturma alanı ile neme karşı duyarlı olmayan malzemeden üretilmiştir ve sizlerin hizmetine sunulmuştur. Strafor oturma grubu malzemesi özel olarak tasarlanmış bir ürün olarak karşınıza çıkar.

Uzun soluklu bir e-ticaret sitesi olan firmamız bünyesinde hamam, sauna ve buhar odasına yönelik birçok ürünlerin satışı kalite ve güvenlik kriterleri doğrultusunda yapılmaktadır. Sizlere verdiğimiz hizmetimizde %100 müşteri memnuniyetini esas aldığımız hizmetimizde buhar odası ürünleri,  ve diğer ürünler hakkında ayrıntılı bilgi almak ve sipariş vermek için iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. montaj da uzman ekip tarafından yapılması gerekir.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.